Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde 7. bölüm izle tek parça! Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde son bölüm full izle!

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde dizisinin 7. kısmı SHOW TV ekranlarında seyirciyle buluştu. Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde dizisinin son bölümünde; Yedi Güvenilir’i tam vuracakken caddeden gelen bir minibüsün çarpmasıyla hastaneye kaldırılan Tatar yoğun bakıma alınır. Sadi ise daha ilk anda Tatar’ın başına gelenin bir kaza olmadığını anlamış olur. İşte Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde son bölüm full izle bağlantıları…Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde 7. bölüm izle
Melek ve Can’ı beraber Melek’in evine girerken gören Zülfikar, daha çok dayanamayıp Can’la yüzleşir. Melek’e söz verdiği için eve niçin gittiğini anlatamayan Can, ‘kardeşim’ söylediği Zülfikar’ın suçlaması karşısında kendini tutamaz ve ikili içinde büyük bir münakaşa yaşanır. Bu gerilim en oldukça Araz ve çetesini sevindirir. Gizem, Aylin’in partisinde tartıştığı Okan’ın tuzağına düşer. Organizasyon şirketinin verdiği adrese giden genç kız karşısında Okan’ı görünce ne yapacağını bilmesi imkansız. Okan’ın evinden kolay kolay çıkamayacağını anlayan Gizem, kendine en yakın bulmuş olduğu kişiden yardım ister.
 
Songül ailesinin ölümünü daha da detaylı araştırmak için Kabaklı Köyü’ne yine gitmeye karar verir sadece dönüş yolunda kendisine kurulan pusudan habersizdir. Bu tuzak asla beklenmedik büyük bir yüzleşmenin yaşanmasına sebep olacaktır.

Son Dakika Haberler