Derya Uluğ, Ürgüp konserini klip olarak çekti

Ürgüp Belediyesi tarafınca bu yıl üçüncüsü düzenlenen Kapadokya Balon Festivali ‘Balonfest Ürgüp’ tüm heyecanı ile devam ediyor. Coğrafi oluşumlarının yanı sıra zamanı ve kültürel değerleri ile dünya turizminin göz bebeği olan Masal Şehir Ürgüp’de düzenlenen Balon Festivali’nde sahne alan müzisyen Derya Uluğ şarkılarıyla binlerce katılımcıya unutulmaz anlamış olur yaşattı.‘Konserinde klip çekimi yapmış oldu’
 “3. Kapadokya Ürgüp Balon festivali Balonfest” etkinlikleri çerçevesinde hayranlarıyla buluşan Derya Uluğ fanatiklerine da bir sürpriz yapmış oldu.
 Ürgüp’de sahne alan sanatçı Derya Uluğ, Ürgüp konserini klip olarak çekeceklerini söylemiş oldu. Uluğ sahnede yapmış olduğu açıklamada “Dünyada ender rastlanacak esrarengiz bir güzellikteki bir yerde konser verdiğimiz için fazlaca heyecanlıyız. Her yer tablo benzer biçimde. Ek olarak biz ilk kez bir konser klipi çekeceğiz. Burada çekmek istedik. Bunun için fazlaca heyecanlıyız. Ek olarak sizin de desteğinize, enerjinize, fazlaca ihtiyacımızın olduğu bigün. İlerleyen dakikalarda ben anlatacağım” dedi. Derya Uluğ’un Ürgüp konseri ve Kapadokya gezisi, gelecek günlerde klip olarak hayranlarıyla buluşacak.

Son Dakika Haberler